FOTO: Inšpirácie na mramor vo vašom domove: Extravagantné, ale nádherné!

Chystáte sa rekonštruovať, vylepšovať existujúce bývanie alebo si tvoríte úplne nové? Ukážeme vám moderné spôsoby, ako využiť mramor.

Reklamy

Čo je to mramor?

Jedná sa o kamene, takzvané premenené karbónové horniny. Typická farba je biela, ale môžu vznikať aj rôzne iné farebné kombinácie. Vzhľadom k tomu, že je dobre opracovateľný, môže mať rôzny tvar, toho je využívanie práve vo chvíli, keď ho chcete mať doma v rôznej podobe.

Mramor v kúpeľni

Zapáčil sa vám mramor? Dajte si ho do kúpeľne. Skvele sa kombinuje s bielou, čiernou alebo napríklad zlatou farbou. Môžete ho použiť ako podlahu, obklad, poličky alebo napríklad ním obložiť sprchovací kút. Mramor vždy pôsobí luxusne a taká bude aj vaša kúpeľňa.

Mramor v kuchyni

Často si ľudia nechávajú v kuchyni robiť imitácie mramoru, pretože je naozaj drahý, ale ak aspoň trochu môžete, investujte do toho naozajstného. Je kvalitný a vydrží dlho.

Obývačka

Luxus, ktorý ale nie je veľmi praktický. Aby mramor vyzeral stále dobre, musíte ho leštiť a ak si zvolíte napríklad mramorovú podlahu, budete stále vytierať. Ale pôsobí to nádherne a luxusne, to bez pochyby.

Dajte nám vedieť, čomu dávate prednosť vy. Ste skôr na prírodný štýl typu drevo? Alebo práve čierno-bielo-zlatý luxus s mramorom?

Pozrite si inšpirácie na mramor v nasledujúcej fotogalérií:

Zdroj: Pinterest

Ak sa vám článok páčil, zdieľajte ho so svojimi priateľmi.

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane!

Reklamy