Zbavil ma prebytočných kíl, pomohol mi na zlý spánok a dokonca aj boľavé kĺby. Toto korenie je doslova obrovský zázrak prírody!

V dnešnej dobe žiaľ nie je neobvyklé, že niekoho bolia kĺby, majú problém so spánkom, alebo dokonca bojujú s kilami, ktorých je ťažké sa zbaviť!

Reklamy
Mnoho ľudí hľadá riešenie v liekoch a aj po dlhom čase sa zamýšľajú nad tým, prečo problémy nemiznú …

Ak by sme vedeli, že jediné korenie môže byť riešením mnohých problémov, určite by sme nehľadali východisko v liekoch, ale zvolili by sme tento jednoduchý a prírodnejší spôsob liečenia.

Kmín má mnoho zdravotných výhod!

1. Zlepšuje trávenie – zmiešajte trochu zázvorového prášku s mletým kmínom, pridajte čierne korenie a soľ. Po jedle zjedzte tento prášok s polievkovou lyžicou a vypite pohár vody.

2. Alkalizujte – Ak máte veľa kyseliny, dajte si lyžičku mletého kmínu, ak trpíte refluxom. Pred prehltnutím držte chvíľu v ústach. Okamžite pocítite úľavu.

3. Varte 400 ml vody a pridajte 15 g semien kmínu. Varí sa, kým nezostane iba 100 ml vody. Pite 20-40 ml každé ráno a večer.

4. Na nevoľnosť – zmiešajte malý kmín s medom a konzumujte po jedle.

5. Na prechladnutie, kašeľ – uvarte trochu kmínu, potom sceďte a vypite vzniknutý odvar.

6. Proti nespavosti – rozdrvte banán, potom pridajte polovicu čajovej lyžičky praženého prášku z rasce. Jedzte pred spaním, budete spať ako v bavlnke.

7. Proti bolesti žalúdka – 3 gramy kmínového prášku zmiešajte s vlažnou vodou a potom vypite.

8. Proti anémii – konzumujte čo najviac kmínu, v akejkoľvek forme, pretože jeho obsah železa je veľmi vysoký.

9. Detoxikuje – vďaka svojim aktívnym zložkám detoxikuje celé telo a najmä pečeň, ktorá ukladá toxíny.

10. Proti cukrovke – rozpustite malý mletý kmín v pohári vody a pite ho 2 – 3 krát denne, čím účinne regulujete hladinu cukru v krv.

Je to skutočný poklad prírody!

zdroj: www.tudasfaja.com/plusz-kilok-rosszul-alvas-fajos-izuletek-ez-a-fuszer-minden-problemara-megoldas

 

Reklamy