Dokáže obnovovať pamäť, zrýchľuje spaľovanie tukov a zlepšuje dokonca aj sluch aj zrak: Toto je obrovský poklad prírody na ktorý nedáme dopustiť

Na svete neexistuje žiadny čarovný liek ani žiadny nápoj, ktorý by vám spolu so zdravou stravou a dostatočným pohybom pomohol zbaviť sa nadbytočných kilogramov.

Reklamy

Nasledujúci recept však skvele dopĺňa diétu a urýchľuje proces chudnutia a okrem toho má veľa iných pozitívných účinkov na naše zdravie.

Zmes na chudnutie, ktorá sa dá ľahko pripraviť doma a obsahuje prírodné zložky, je perfektným doplnkom nášho jedálnička.

Musí sa konzumovať pravidelne každý deň, vďaka čomu sa náš metabolizmus naštartuje tak rýchlo, že tuku na bruchu sa zbavíme veľmi rýchlo. Navyše je veľmi zdravý, pomáha detoxikácii a ničí baktérie ukrývajúce sa v našom tele.

Medzi ingredienciami pikantného elixíru nájdete silné konzumentské obľúbence ako citrón, chren, zázvor a škoricu.

Ako to funguje?

V prvom rade vitamín C nachádzajúci sa v citrónoch reguluje spaľovanie tukov, teda hrá úlohu nielen pri posilňovaní imunity, ale aj pri metabolizme a vstrebávaní a odbúravaní tukov.

Škorica pôsobí na brušné tukové vankúšiky, ktoré trápia väčšinu žien, pretože reguluje hladinu inzulínu v tele, čiže pôsobí ako inzulín samotný, a preto dokáže zmierniť hladinu cukru v krvi. Nenechá vám rýchlo klesnúť cukor, a tak vám zabráni prejedať sa v dôsledku náhleho pocitu hladu.

Nie je náhoda, že chren sa pridáva do tradičných, tučných jedál, pretože dokáže zlepšiť trávenie, čím si telo ľahšie poradí s ťažko stráviteľným mäsom, tukmi a olejmi.

Poradí si aj s prebytočným tukom uloženým vo vašom tele, ak ho budete konzumovať pravidelne. Rastlina, ktorá je veľmi bohatá na vitamíny C a B, obsahuje aj značné množstvo železa, vápnika a horčíka.

A zázvor okrem toho, že skvele poslúži pri prechladnutí, pomáha aj pri zbavovaní sa tukových vankúšikov, keďže zlepšuje aj trávenie.

Na tento elixír budeme potrebovať nasledovné ingrediencie:
  • 130 g čerstvého chrenu
  • 4 lyžičky medu
  • 3 citróny
  • 2 lyžičky škorice
  • 2 cm čerstvého zázvoru
Takto budeme v recepte postupovať:

Zázvor ošúpeme, pridáme citrónovú šťavu, med, škoricu a chren a potom dôkladne rozmixujeme v mixéri. Vložte do čistej fľaše, zatvorte a uchovávajte v chladničke.

Používanie:

Užívajte jednu čajovú lyžičku zmesi každé ráno nalačno a druhú čajovú lyžičku večer pred spaním.

Máme hotovo!

Zdieľajte tento článok nech to vidia aj ostatní!

Nezabudnite dať LIKE na Našu stránku pre nové recepty na každý deň.

 

 

Reklamy