Toto je prudko-návyková pomazánka, ktorá Vás doslova vráti do čias minulých: Okamžite sme si recept vytlačili a prilepili na chladničku!

Dnes sme si pre vás pripravili skutočne výborný recept, ktorý si určite zamilujete. Reč je o výbornej pomazánke, na ktorú si určite mnohí spomeniete.

Reklamy

My sme si recept okamžite uložili, pretože nátierka bola skutočne svetová! 🙂

Pripravte si aj vy túto dobrotu a uvidíte, že nebudete ľutovať!

Na prípravu tohto receptu budeme potrebovať tieto ingrediencie:
 • 2 tavené syry
 • 2 mrkvy
 • tvrdý syr
 • 3 strúčiky cesnaku
 • soľ
 • korenie
 • majonéza

Takto budeme v recepte postupovať:

 1. Mrkvu zvoľte radšej sladkú a šťavnatú, chuť celého šalátu závisí predovšetkým na jej kvalite. Mrkvy, syr a cesnak si nastrúhajte na jemnom strúhadle. Tieto ingrediencie zmiešajte s majonézou a podľa chuti osoľte a okoreňte. Mnoho ľudí do tejto nátierky používa na dochutenie papriku a ďalšie rôzne korenia. Táto nátierka je tiež skvelá napríklad do rôznych slaných tort, pretože je jemná a skvele sa ku všetkému hodí.
 2. S touto nátierkou toho môžete urobiť naozaj veľa. Napríklad si nakrájajte cukety na tenké plátky, tie osmažte na panvici a potom na ne dajte nátierku.
 3. Zrolujte a máte hotové skvelé predkrmové rolky . Takou nátierkou sa plnia aj slávnostné tartaletky, plnené paradajkami a vajcami, podávané na kúskoch sladkej papriky.
 4. Ako už ste asi pochopili, táto nátierka je naozaj vhodná úplne na všetko. Má totiž jemnú chuť a tak ju môžete dať ako na chlebíčky, tak na jednohubky alebo do nejakých zložitejších jedál.

Video recept:

Mňam!

Prajeme Vám dobrú chuť.

Nezabudnite dať LIKE na Našu stránku pre nové recepty na každý deň.

Zdieľajte tento recept a potešte svojich priateľov, ktorý si ho tiež určite zamilujú.

zdroj: youtube/ Kalnina Natalya

 

 

 

Reklamy