Toto je úžasná, domáca zmes, ktorá dokázala s mojím zdravím skutočné zázraky: Stačilo pravidelne užívať iba jednu lyžičku a takto Vám pomôže!

O zázračnom účinku medu a škorice sme sa už dočítali na mnohých miestach, čo už podporili mnohé výsledky výskumu.

Reklamy

Okrem toho sme však dočítali iba málo informácií o ďalších prospešných vlastnostiach tejto veľmi jednoduchej zmesi, ktorá môže mať pri liečbe určitých chorôb hodnotu zlata.

Zmes medu a škorice dokáže vyliečiť mnoho chorôb…

Ochorenie srdca: Pripravte si škoricovo-medovú hmotu a chlieb rozmazaný s ňou konzumujte pravidelne na raňajky. Znižuje hladinu cholesterolu a riziko srdcového infarktu. Už sa používal v rôznych opatrovateľských domoch v Amerike a Kanade a zistilo sa, že je účinný.

Artritída: V šálke horúcej vody rozpustite dve polievkové lyžice medu a čajovú lyžičku škoricového prášku. Je to účinné aj pri chronickej artritíde.

Pri infekcii močového mechúra : Dajte dve polievkové lyžice škoricového prášku a 1 čajovú lyžičku medu do pohára vlažnej vody a toto vypite. Zabíja baktérie v močovom mechúre.

Cholesterol: Zistilo sa, že dve polievkové lyžice medu a tri čajové lyžičky škoricového prášku zmiešané so 2 dc čajovej vody podanej pacientovi s cholesterolom znižujú hladinu cholesterolu v krvi o 10 percent do dvoch hodín.

Ako už bolo spomenuté u spoločných pacientov, ktorí ho užívali trikrát denne, vyliečil sa akýkoľvek chronický cholesterol.

Prechladnutie : Jedna polievková lyžica vlažného medu + 1/4 lyžice škoricového prášku raz denne počas troch dní. Je účinný proti kašľu.

Žalúdočné ťažkosti: Zmes medu a škorice je tiež účinná proti bolestiam žalúdka a žalúdočným vredom.

Imunitný systém: Denné užívanie zmesi medu a škorice v prášku posilňuje imunitný systém a chráni organizmus pred bakteriálnymi a vírusovými útokmi.

Tráviace ťažkosti: Dve polievkové lyžice škoricového medu pred jedlom zmierňujú kyslosť a napomáhajú tráveniu.

Akné: Zmiešajte tri polievkové lyžice medu s lyžičkou škoricového prášku. Túto pastu naneste na akné pred spaním a potom ráno zmyte teplou vodou.

Po dvoch týždňoch používania je zlepšenie už značné.

Zápach z úst : Pohár horúcej vody rozpustenej v čajovej lyžičke zmesi medu a škorice v prášku kloktaný ráno, svieži dych sa udržuje po celý deň.
Výhody kombinácie medu a škorice

1. Má prirodzené antibakteriálne vlastnosti. Ak sa priloží na ranu, zabráni infekcii a podporuje hojenie. Pravidelná konzumácia medu a škorice v kombinácii s celkovým zdravým stravovaním a miernou úrovňou aktivity zabraňuje srdcovým chorobám a čistí upchaté tepny.
2. Konzumácia medu a škorice vo vlažnej vode čistí močový mechúr a eliminuje infekcie močových ciest.
3. Pravidelná konzumácia môže znížiť a v niektorých prípadoch úplne vyliečiť bolesti kĺbov.
4. Tento nápoj tiež posilňuje imunitný systém, pomáha pri prechladnutí, vírusových infekciách.
5. Aplikácia zmesi medu a škorice na infikované, zapálené ďasná zmierňuje bolesť a krvácanie z ďasien a spomaľuje šírenie infekcie.

6. Keď sa konzumuje spolu, med a škorica uľahčuje trávenie, pomáhajú predchádzať nadúvaniu a tvorbe plynov.
7. Konzumácia medu a škorice spolu poskytuje veľa energie, takže ľudia dosahujú vyššiu úroveň duševnej bdelosti a fyzickej aktivity.
8. Med a škorica sú veľmi účinné pomôcky pri chudnutí.

Pre najlepšiu účinnosť:

Škorica a med sú účinné samostatne a majú maximálny podporný účinok na zdravie. Závislosť moderného sveta od farmaceutického priemyslu by však nemala nikoho klamať, tvrdenie, že lieky môžu dosiahnuť uzdravenie bez ohľadu na životný štýl, nie je pravdivé.

Pomaly sa ukazuje, že farmaceutický priemysel so svojím princípom „zázračného liečenia“, ktorý eliminuje symptóm, vytvára počas vedľajších účinkov celý rad nových symptómov.

Ako súčasť zdravého životného štýlu môžete využívať plný liečivý účinok medu a škorice bez vedľajších príznakov

Zdieľajte tento článok a podeľte sa s ním na Facebooku, vďaka Vaším zdieľaniam máme chuť Vám prinášať nové články na každý deň.

Nezabudnite dať LIKE na Našu stránku pre nové články na každý deň.

zdroj: www.tudasfaja.com/azt-mondtak-hogy-a-mez-es-fahej-kevereke-csodatevo-de-errol-senki-nem

 

Reklamy